Nájdete si svoj vysnívaný domov kdekoľvek na svete!

Nájdete si svoj vysnívaný domov kdekoľvek na svete!

Vitajte v Global World Reality, kde nájdete najlepšie ponuky nehnuteľností na celom svete! Naša kancelária sídli na Slovensku, ale ponúkame množstvo nehnuteľností na predaj a prenájom po celom svete.

Naším cieľom je ponúknuť najvyššiu kvalitu nehnuteľností pre našich klientov, či už ide o luxusnú vilu, moderný byt alebo pozemok pri mori. Naša ponuka zahŕňa širokú škálu možností, medzi ktorými nájdete aj nehnuteľnosti na Cypre, v Dubaji, na Bali a v Španielsku. Každú nehnuteľnosť dôkladne preveríme, aby sme garantovali najvyššiu kvalitu a hodnotu pre našich klientov.

Náš expertný tím poskytuje personalizované poradenstvo týkajúce sa nehnuteľností pre našich klientov z celého sveta, či už ide o kúpu nehnuteľnosti, prenájom alebo akékoľvek iné otázky.

Ak máte záujem o nehnuteľnostný trh, zvoľte si Global World Reality, kde získate najlepšie ponuky a služby. Kontaktujte nás ešte dnes a pomôžeme vám nájsť tú správnu nehnuteľnosť kdekoľvek na svete!

Naše služby

Global World Reality je medzinárodná realitná kancelária s rozsiahlymi službami. Ich predajné služby zahŕňajú ocenenie nehnuteľností, vývoj predajných stratégií a zabezpečenie komunikácie s kupujúcimi a vybavovanie administratívy. Ich prenájomné služby zahŕňajú hľadanie nájomcov, dražby a riadenie nájomného. Ich nákupné služby umožňujú klientom rýchlo a efektívne kúpiť nehnuteľnosť. Ich finančné služby zahŕňajú úverovanie a poistenie, ako aj finančné poradenstvo v otázkach týkajúcich sa nehnuteľností. Všetky tieto služby sú nevyhnutné pre klientov v procese predaja a prenájmu nehnuteľností.

Prenájom nehnuteľnosti

Kúpa nehnuteľnosti

Financovanie