3 izbový byt na predaj v Balatonfürede!

Cena/Ár/Price :

425,000.00

GLOBAL WORLD REALITY | 3 izbový byt na predaj v Balatonfürede!

V centre Balatonfüreda, 500 m od brehu Balatonu a Tagorskej promenády, priestranný, kultivovaný, 1. poschodie, obývacia izba + 3 spálne, byt s balkónom na predaj!
Bytový dom postavený v roku 1927 má významnú úlohu v mestskej krajine, a preto je pod jedinečnou miestnou ochranou. Budova má všetky charakteristické znaky svojho obdobia: zdobená fasáda, krásne okná, veľké priestory.
Obytná plocha 1. poschodia: 96,4 m2 + 3,2 m2 balkón. Dispozícia: chodba s 3 izbami s rozlohou takmer 12 m2 na ľavej strane – posledná z nich má vlastnú kúpeľňu. Na pravej strane chodby je veľmi priestranná a svetlá obývacia izba s americkou kuchyňou a na konci chodby je samostatná kúpeľňa a balkón. Byt prešiel pred 2 rokmi menšou rekonštrukciou: nové laminátové parkety v izbách a sofistikované tapety na stenách. Nehnuteľnosť bola následne kompletne vymaľovaná a je stále v bezchybnom stave. Obklady v stredomorskom štýle sú vysoko kvalitné a dodávajú bytu príjemnú atmosféru. Kuchyňa je vybavená chladničkou s mrazničkou, elektrickou varnou doskou, rúrou, digestorom a umývačkou riadu. Vykurovanie a teplú vodu zabezpečuje plynový kotol Vaillant, radiátory. Okná a dvere sú pôvodné štukové drevené kastlové s dobrou tepelnou a zvukovou izoláciou. Steny s hrúbkou 45 cm dokonale chránia dom pred letnými horúčavami, ale k dispozícii je aj klimatizácia. Režijné náklady sú priaznivé.

Ďalšie informácie

Typ ponuky

Predaj

Druh nehnuteľnosti

Villa

Vzdialenosť od Balatonu

500 m

Krajina

Maďarsko

Lokalita

Balatonfüred

Počet izby

3

Počet kúpeľní

1

Podlahová plocha

96,4 m2

Rok stavby

1927

Energ. certifikát

A

Balkón

3,2 m2

Parkovanie

Nádvorie

Poschodie

Nie