Komerčný pozemok na predaj v blízkosti Győru!

Cena/Ár/Price :

Od. 215,000.00

GLOBAL WORLD REALITY | Komerčný pozemok na predaj v blízkosti Győru!

Niekoľko minút od Győru, územný plán GKSZ, 8153 m2 obchodnej, obslužnej a hospodárskej plochy na predaj. Pozemok sa nachádza hneď vedľa hlavnej cesty 83 medzi Győr- Ménfőcsanak a Győrszemere, na križovatke cesty do Kajárpéc. Výjazd z novej rýchlostnej cesty je priamo napojený na túto oblasť.
Poloha: Priemyselná zóna sa nachádza približne 9 km od diaľnice Viedeň – Budapešť a čoskoro bude prístupná po diaľnici. Je približne rovnako vzdialená od Viedne a Budapešti (približne 130 km v každom smere) a 80 km od Bratislavy. Je ideálnou polohou a prekladiskom pre dopravu a obchod do východnej Európy a strategickou vstupnou bránou do západnej Európy a západoeurópskej diaľničnej siete. V blízkosti diaľnice je priemyselná zóna napojená na cestnú sieť, ktorá je v západnom Maďarsku dokončená a veľmi dobre rozvinutá. Priemyselnú oblasť spájajú tri cesty a prístupové komunikácie.
Oblasť je ľahko dostupná aj po železnici, ktorá je napojená na maďarskú a európsku železničnú sieť.
Železničná stanica Győrszemerei sa nachádza na západnom okraji pozemku. k dispozícii sú niektoré vlečky a existuje možnosť rozšírenia železničného spojenia na zvyšok pozemku (za náklady).
Inžinierske siete.
Telefónne linky sa nachádzajú na hranici pozemku.
Klasifikácia podľa územného plánu mesta:
– GKSZ – hospodárska, obchodná a obslužná zóna
– Povolená výška budov do 100 m od hlavnej cesty
8,5 m, smerom k železnici 16 m.
– Zastavanosť územia 60 %.
– Plocha zelene 20 %.
Nami ponúkaná priemyselná zóna by mohla byť ideálna okrem iného pre tieto odvetvia: logistické centrá, špedícia, automobilový priemysel, spracovateľské a výrobné závody, veľkoobchodné podniky, obchod s poľnohospodárskymi a lesnými strojmi, obchod so stavebnými strojmi alebo servisné stredisko, obchod so žeriavmi a stavebnými kladkostrojmi, čerpacia stanica so servisným strediskom (truck stop), reštaurácia, prípadne s motelom / predajňou pre nákladné vozidlá, autoumyváreň (jedna čerpacia stanica v okruhu 15 km).
Referenčná cena: 20 eur/m2, 163 060 eur/8153 m2

Ďalšie informácie

Typ ponuky

Predaj

Druh nehnuteľnosti

Pozemok

Podlahová plocha

8153 m2

Krajina

Maďarsko

Lokalita

Győr