Kompletne zrekonštruovaný a zariadený byt na predaj v Győri!

Cena/Ár/Price :

95,000.00

GLOBAL WORLD REALITY | Kompletne zrekonštruovaný a zariadený byt na predaj v Győri!

Nasťahujte sa teraz! Kompletne zrekonštruovaný byt je na predaj so všetkým nábytkom a zariadením zobrazeným na fotografiách!
Győr-Gyárvárosban, takmer vedľa Eto parku, 4-podlažný, posuvné rolety, na 4. poschodí, 43 m2, dvojsklo, kompletne zrekonštruovaný a zariadený, KLIMATIZOVANÝ byt na predaj. Dispozícia: chodba, komora, kúpeľňa, spálňa, obývacia izba s americkou kuchyňou a francúzskym balkónom.
Nehnuteľnosť sa nachádza na 4. poschodí, takže vám už určite nebude skákať po hlave a hluk z ulice vás nebude rušiť.

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou! Vymenené boli rozvody elektriny a vody, kúrenie bolo nahradené moderným úsporným plynovým kotlom s parapetom namiesto predchádzajúceho plynového konvektora a radiátory sú vykurovacie. Teplú vodu zabezpečuje energeticky úsporný elektrický bojler. Obývacia izba je vybavená klimatizáciou. Nové plastové okná s 3 vrstvami, 6 vzduchovými komorami, výbornou tepelnou a zvukovou izoláciou, so žalúziami a sieťkami proti hmyzu. Steny boli čerstvo vymaľované a obklady sú v celom byte nové a sofistikované: v kúpeľni je dizajnový studený obklad, vo zvyšku bytu je kvalitná laminátová podlaha. Krásna, moderná kuchyňa je vybavená mikrovlnnou rúrou, chladničkou s mrazničkou, elektrickou varnou doskou a rúrou, digestorom, práčkou. Všetky spotrebiče sú nové a v záruke, nikto ich nikdy nepoužíval.

Byt je kompletne zariadený: v predsieni je vstavaná skriňa, v spálni je manželská posteľ s matracom, nočné stolíky a skriňa. V obývacej izbe je veľká pohovka, konferenčný stolík, skrinka na médiá, jedálenský stôl so stoličkami. Všetky doplnky zobrazené na fotografiách sú zahrnuté v kúpnej cene! Naozaj stačí len doviezť kufor na kolieskach! Nezaťažený, pripravený na okamžité nasťahovanie. Kúpna cena: 35,9 mil. Nehnuteľnosť má vlastný sklad na prízemí, ktorý je zahrnutý v kúpnej cene.

Eto park je vzdialený pár krokov, autobusová zastávka hneď pri dome, diaľničný privádzač, priemyselný park 5 minút.

Ďalšie informácie

Typ ponuky

Predaj

Druh nehnuteľnosti

Byt

Krajina

Maďarsko

Lokalita

Győr

Počet izby

1

Počet kúpeľní

1

Podlahová plocha

42,2 m2

Energ. certifikát

A

Balkón

Áno

Parkovanie

Bezplatne na ulici