Luxusný apartmán v Cipruse!

Cena/Ár/Price :

220,000.00

GLOBAL WORLD REALITY | Na predaj Luxusný Apartmán v Cipruse!

Cypruský luxusný apartmán je miestom plným snov, kde sa môžu uspokojiť všetky vaše potreby. Tento apartmán s rozlohou 85 metrov štvorcových s dvoma spálňami a dvoma kúpeľňami môže byť dokonalým domovom pre celú rodinu. Veľká terasa s rozlohou 22 metrov štvorcových a terasa s rozlohou 17 metrov štvorcových a celková výmera 118 metrov štvorcových poskytujú dostatok priestoru pre pohodlie a zábavu v domácom prostredí.

Blízkosť apartmánu k pobrežiu a jednému z najobľúbenejších miest na ostrove, Ayia Nape, robí tento apartmán ešte atraktívnejším. Užite si nádherný výhľad na modré more alebo prejdite sa ulicami Ayia Napy plnými farebných reštaurácií a obchodov.

Komplex apartmánov poskytuje luxusné pohodlie pre každého obyvateľa vrátane bazéna, kúpeľov, posilňovne, kina, supermarketu a obchodov, ako aj detských ihrísk a športovísk. Táto bytová jednotka je ideálna pre tých, ktorí chcú žiť v luxuse a pohodlí.

Nenechajte si ujsť tento životný štýl, ktorý poskytuje cypruský luxusný apartmán. Cena je prekvapivo výhodná: za iba 220 000 eur získate domov vašich snov, ktorý môže byť vašou najlepšou investíciou. Môžete nás okamžite kontaktovať pre ďalšie informácie o nehnuteľnosti alebo dokonca navštíviť ju osobne, aby ste si mohli na vlastnej koži vyskúšať čaro tejto nehnuteľnosti

 

.

Ďalšie informácie

Typ ponuky

Predaj

Druh nehnuteľnosti

Apartman

Krajina

Ciprus

Lokalita

Ciprus

Počet izby

2

Počet kúpeľní

2

Podlahová plocha

118 m2

Rok stavby

2023

Energ. certifikát

A

Balkón

2

Bazén

Áno

Parkovanie

Áno

Poschodie

Nie

Vzdialenosť k moru

500 m

Záhrada

Nie