Sun Valley – Golden Circle

Cena/Ár/Price :

Od. 260,541.00

GLOBAL WORLD REALITY | Sun Valley – Golden Circlee

Golden Circle je jedinečný projekt, ktorý ponúka rozmanitú škálu priestranných štúdiových apartmánov, záhradných loftov a penthousov. Budovy obklopuje veľký bazén obklopený palmami a spoločnými priestormi na rôzne voľnočasové aktivity. Moderné slnečné apartmány ponúkajú nádherný výhľad na azúrové Stredozemné more aj na vysoké hory.

Len niekoľko minút chôdze od apartmánov sa nachádza dobre vybavená pláž, supermarket a lekáreň.

Štýlové a moderné ubytovanie v komunite sa nachádza v oblasti Esentepe na severovýchodnom pobreží Severného Cypru a ponúka nádherný výhľad na krásne záhrady, hory, zelené údolie, bazény a šumiace Stredozemné more. Najbližšie letisko je Ercan (45 minút). Prípadne si môžete vybrať letisko Larnaka, ktoré je vzdialené približne 1,5 hodiny jazdy autom.

Sun Valley je komunita v štýle “mini mesta” rozdelená na dve časti: Sun Valley Mountainside, ktorú tvorí šesť projektov, a Sun Valley Seaside s dvoma projektmi vo výstavbe. Zatiaľ čo Sun Valley Seaside je stále vo výstavbe, v Sun Valley Mountainside, ktorý je takmer na 100 % dokončený, si obyvatelia môžu užívať pokojný stredomorský životný štýl v blízkosti prírody.

Bez ohľadu na to, či bývate v Sun Valley Seaside alebo Sun Valley Mountainside, budete mať plný prístup k všetkým zariadeniam a bazénom komunity a všetkým jej službám.

 

Reštaurácia a bar TARO je reštaurácia v areáli Sun Valley, ktorá sa za posledné dva roky stala veľmi obľúbenou. Charakteristickým znakom TARO je kvalitné jedlo s veľkým výberom na raňajky, obed a večeru, ktoré ponúka rôzne jedlá medzinárodnej kuchyne, klasické koktaily a vynikajúcu vínnu pivnicu s vybranými vínami z celého sveta.

 

Nič nie je dôležitejšie ako to, aby boli deti spokojné, a preto máme vonkajšie detské ihrisko, aby sa deti maximálne zabavili. Nové detské ihrisko sa nachádza vedľa tenisového kurtu. Zatiaľ čo sa deti hrajú na ihrisku, rodičia si môžu vychutnať oddych a chutné jedlo v našej reštaurácii a bare TARO a zároveň sa starať o svoje deti.

 

Bazén s vodopádom je hlavným bazénom nachádzajúcim sa v Pine Valley Village a je prvým bazénom postaveným a dokončeným pred šiestimi rokmi, ale stále je obľúbeným bazénom pre obyvateľov aj hostí. Hneď vedľa neho sa nachádza bar Taro Pool Bar, kde si môžete počas pobytu pri bazéne objednať nápoje, občerstvenie alebo iné pochutiny.

 

 

V Sun Valley Mountainside nájdete 3 nekonečné bazény, každý s dĺžkou 47 m, s očarujúcim výhľadom na more a hory, ktoré sa nachádzajú v oáze luxusných a moderne zariadených apartmánov.

 

Vyhrievaný vonkajší bazén Elegance v centre Sun Valley Mountainside ponúka 20 m dlhý bazén, ktorý je ideálny na ranné plávanie, večerné kúpanie pri západe slnka alebo akúkoľvek vodnú gymnastiku, na ktorú máte chuť. A čo je najlepšie, tento bazén si môžete užívať aj v zime, pretože bude vyhrievaný na približne 27 C.

K dispozícii tiež :

Sun Valley Villa

Penthouse

Bungalov

1+1 Loft

Ďalšie informácie

Typ ponuky

Predaj

Druh nehnuteľnosti

1+1 Loft

Krajina

Ciprus

Lokalita

Kyrenia / Esentepe

Počet izby

2

Podlahová plocha

62 m2

Energ. certifikát

A

Balkón

Áno

Bazén

Nie

Parkovanie

Vnútorné parkovisko

Poschodie

0

Vzdialenosť k moru

0 m

Záhrada

Nie