Cyprus / Cove Valley

Cena/Ár/Price :

Od: 146,000.00

The Cove Village je najexkluzívnejší projekt spoločnosti SunValley, ktorý sa nachádza priamo na brehu azúrového Stredozemného mora.

Projekt, ktorý bol dokončený začiatkom roka 2021, ponúka 68 luxusných apartmánov a 7 exkluzívnych bungalovov s bezkonkurenčným výhľadom na more, ktoré sa nachádzajú len pár krokov od nádhernej súkromnej pláže Cove Beach.

Táto nehnuteľnosť na pláži je súčasťou rezortu SunValley Resort & Residency. V súčasnosti prebieha výstavba Cove Beach, ktorá bude po dokončení zahŕňať niekoľko reštaurácií a barov, prístav, maják, tenisové kurty, vonkajšie kino a divadelný priestor a botanickú záhradu pre potešenie obyvateľov.

Moderný dizajn exteriéru a interiéru slnečných apartmánov s morským prostredím, širokými oknami s výhľadom na more, priestrannými a pohodlnými interiérmi ponúkne tým, ktorí sem prídu, maximálny luxus.

 

Štýlové a moderné ubytovanie komunity sa nachádza na severovýchodnom pobreží Severného Cypru, v regióne Esentepe, a ponúka nádherný výhľad na krásne záhrady, hory, zelené údolie, bazény a šumiace Stredozemné more. Najbližšie letisko je Ercan (45 minút). Prípadne si môžete vybrať letisko Larnaka, ktoré je vzdialené približne 1,5 hodiny jazdy autom.

Sun Valley je komunita v štýle “mini mesta” rozdelená na dve časti: Sun Valley Mountainside, ktorú tvorí šesť projektov, a Sun Valley Seaside s dvoma projektmi vo výstavbe. Zatiaľ čo Sun Valley Seaside je stále vo výstavbe, v Sun Valley Mountainside, ktorý je takmer na 100 % dokončený, si obyvatelia môžu užívať pokojný stredomorský životný štýl v blízkosti prírody.

Bez ohľadu na to, či bývate v Sun Valley Seaside alebo Sun Valley Mountainside, budete mať plný prístup ku všetkým zariadeniam, bazénom a vybaveniu komunity.

Reštaurácia a bar TARO je reštaurácia v areáli Sun Valley, ktorá sa za posledné dva roky stala veľmi obľúbenou. Charakteristickým znakom TARO je kvalitné jedlo s veľkým výberom na raňajky, obed a večeru, ktoré ponúka rôzne jedlá medzinárodnej kuchyne, klasické koktaily a vynikajúcu vínnu pivnicu s vybranými vínami z celého sveta.

Nič nie je dôležitejšie ako to, aby boli deti spokojné, a preto máme vonkajšie detské ihrisko, aby sa deti maximálne zabavili. Nové detské ihrisko sa nachádza vedľa tenisového kurtu. Zatiaľ čo sa deti hrajú na ihrisku, rodičia si môžu vychutnať oddych a chutné jedlo v našej reštaurácii a bare TARO a zároveň sa starať o svoje deti.

Bazén s vodopádom je hlavným bazénom nachádzajúcim sa v Pine Valley Village a je prvým bazénom postaveným a dokončeným pred šiestimi rokmi, ale stále je obľúbeným bazénom pre obyvateľov aj hostí. Hneď vedľa neho sa nachádza bar Taro Pool Bar, kde si môžete počas pobytu pri bazéne objednať nápoje, občerstvenie alebo iné pochutiny.

V Sun Valley Mountainside nájdete 3 nekonečné bazény, každý s dĺžkou 47 m, s očarujúcim výhľadom na more a hory, ktoré sa nachádzajú v oáze luxusných a moderne zariadených apartmánov.

Vyhrievaný vonkajší bazén Elegance v centre Sun Valley Mountainside ponúka 20 m dlhý bazén, ktorý je ideálny na ranné plávanie, večerné kúpanie pri západe slnka alebo akúkoľvek vodnú gymnastiku, na ktorú máte chuť. A čo je najlepšie, tento bazén si môžete užívať aj v zime, pretože bude vyhrievaný na približne 27 C.

Ďalšie informácie

Typ ponuky

Predaj

Druh nehnuteľnosti

Penthouse

Krajina

Ciprus

Lokalita

Cyprus

Počet izby

3

Počet kúpeľní

1

Podlahová plocha

95 m2

Rok stavby

2021

Energ. certifikát

A

Balkón

2

Bazén

Nie

Parkovanie

Garáž

Poschodie

Nie

Vzdialenosť k moru

0 m

Záhrada

Nie